Harmonogramy zajęć dydaktycznych na rok akademicki 2021/22 (semestr letni)

Harmonogramy mogą jeszcze ulec zmianie, dlatego prosimy na bieżąco sprawdzać uaktualnienia planu!
Prosimy przy sprawdzaniu harmonogramu dla pewności wymusić przeładowanie strony/harmonogramu (klawisz F5)

ostatnia aktualizacja: 24.03.2022

Zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022 rozpoczynają się 28.02.2022 r.

✔️Elektrotechnika i Automatyka, I stopnia, I rok, semestr 2 (st. stacjonarne)

✔️Elektrotechnika i Automatyka, I stopnia, II rok, semestr 4 (st. stacjonarne)

✔️Elektrotechnika - Automatyka w układach elektrycznych, I stopnia, III rok, semestr 6 (st. stacjonarne)

✔️Elektrotechnika - Inżynieria systemów elektrycznych, I stopnia, III rok, semestr 6 (st. stacjonarne)

✔️Elektrotechnika - Trakcja elektryczna, I stopnia, III rok, semestr 6 (st. stacjonarne)

✔️Elektrotechnika i Automatyka - Elektroenergetyka, II stopnia, I rok, semestr 1 (st. stacjonarne)

✔️Elektrotechnika i Automatyka - Elektroenergetyka, II stopnia, II rok, semestr 3 (st. stacjonarne)

✔️Elektrotechnika, III stopnia, IV rok, semestr 8 (st. stacjonarne)

✔️Infotronika, II stopnia, I rok, semestr 1 (st. stacjonarne)

✔️Infotronika, II stopnia, II rok, semestr 3 (st. stacjonarne)

✔️Informatyka w Inżynierii Komputerowej, I stopnia, I rok, semestr 2 (st. stacjonarne)

✔️Informatyka w Inżynierii Komputerowej, I stopnia, II rok, semestr 4 (st. stacjonarne)

✔️Informatyka w Inżynierii Komputerowej, I stopnia, III rok, semestr 6 (st. stacjonarne)

PIERWSZE ZAJĘCIA Z JĘZYKA OBCEGO W SEMESTRZE LETNIM 2021/2022

Informacje dotyczące lektoratu języka obcego znajdują się na stronie Studium Języków Obcych PK: http://sjo.pk.edu.pl/index.php/pierwsze-zajecia-z-jezyka-obcego/

PIERWSZE ZAJĘCIA Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W SEMESTRZE LETNIM 2021/22

Studenci, którzy mają w programie przedmiot Wychowanie Fizyczne proszeni są o zalogowanie się w Wirtualnym Sekretariacie Centrum Sportu i Rekreacji. Link do zapisów www.ws.csir.pk.edu.pl

Jest to wskazane do udziału w pierwszych zajęciach Wf i niezbędne do uczestnictwa w kolejnych.