Ogłoszenie dziekanatu

Szanowni Państwo,

w związku z Zarządzeniem nr 23 Rektora PK z dnia 12 marca 2020 r. wprowadza się indywidualne organizacje pracy dla poszczególnych jednostek PK. Dziekanat WIEIK wprowadza godziny przyjęć dla studentów w poniedziałki, wtorki i czwartki od 11.00 do 13.00. Jednocześnie prosimy o ograniczenie wizyt do niezbędnego minimum. Ważność legitymacji studenckich oraz doktorantów została przedłużona do końca maja, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Absolwenci, którzy będą chcieli odebrać dyplom, zobowiązani są do wcześniejszego umówienia wizyty drogą mailową (alp@pk.edu.pl). Prosimy o maksymalne wykorzystywanie drogi elektronicznej w celu zasięgnięcia informacji i załatwienia spraw.

Prosimy również o stosowanie się do zaleceń i monitorowanie ogłoszeń na e-hms oraz stronie głównej PK.

mgr Ewa Lutyńska
Kierownik Dziekanatu