Hackathon 2018

Serdecznie zapraszamy studentów Wydziału Wydział Inżynierii Elektrycznej i Komputerowej do wzięcia czynnego udziału w Hackathonie w całości poświęconemu sztucznej inteligencji organizowanego w dniach 16-18 listopada 2018 w Gliwicach. Sztuczna inteligencja pozwala ludziom coraz więcej żmudnych obowiązków delegować maszynom - obserwujemy kolejną rewolucję technologiczną, gdzie maszyny przejmują do tej pory niespotykane obszary naszych obowiązków, dając możliwości aby lepiej skupić się na pracy twórczej lub po prostu więcej czasu poza pracą. Jest to tematyka, którą zdecydowanie warto promować wśród młodych, zdolnych osób.

Udział w Hackathonie jest całkowicie darmowy.

Poniżej więcej informacji:

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

1. AI jest obecnie tematem, którym zajmuje się coraz większa społeczność inżynierów.
2. 36 godzin hackathon to świetny pretekst, żeby rozwinąć swoje umiejętności z AI, wymienić się doświadczeniami, poznać inne osoby, które zawodowo zajmują się tą tematyką
3. Pula nagród przekroczyła już 20 000 PLN, najwyższa nagroda to 9 000 PLN, pula ta może jeszcze wzrosnąć!
4. Będzie nas 200-300 osób, gwarantujemy parytet 80 miejsc dla Pań, miejsce to nowoczesna, właśnie wybudowana hala sportowa z dostępem do wielu atrakcji, sal sportowych - aby każdy mógł co jakiś czas rozruszać się w przerwie od programowania.
5. Zapewniamy dostęp do wydajnych chmur obliczeniowych, nie będziecie musieli czekać długich godzin na wyniki.
6. Do Gliwic i ogólnie na Śląsk jest bardzo dobry dojazd autostradą praktycznie z większości dużych miast w Polsce, mamy już potwierdzone pierwsze zespoły z Krakowa, Wrocławia i Warszawy, ale pewnie będzie tych miast więcej.
7. Zapewniamy wyżywienie + nagrody + ciekawe tematy i wsparcie mentorów w trakcie wydarzenia.
8. Rejestracja na stronie skygate.io/skyhacks + warto nas śledzić na Facebooku fb.com/SkyhacksHackathon
9. Kto pierwszy ten lepszy, ilość miejsc ograniczona.
10. Kolejna edycja przewidziana jest na 600+ uczestników.

16-18 listopada 2018, Gliwice, ul. Chorzowska 5, Hala Sportowa Open Sport.

Organizatorzy #1 Skyhacks - AI Hackathon
Skygate sellekt Spółka Cywilna